Başar Villa Dekorasyon Oyunu

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Just Girl Games
Başar Villa Dekorasyon Oyunu, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz tasarımcı ruha sahip olan çocuklarınızın gizli kalmış olan yeteneklerini keşfederek geliştirmesini sağlayabileceğiniz aynı zamanda da o

Başar Villa Dekorasyon Oyunu, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz tasarımcı ruha sahip olan çocuklarınızın gizli kalmış olan yeteneklerini keşfederek geliştirmesini sağlayabileceğiniz aynı zamanda da onların çok eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabileceğiniz mükemmel bir tasarım oyunudur.

Çocuklarınız tasarım yapmaya meraklı mı? Eğer cevabınız evet ise çocuklarınız bu oyuna bayılacak demektir. Oyun çocuklarınıza müthiş bir villada ev dekorasyonu yapabilme imkanı sunuyor. Çocuklarınız bu fikre bayılacaklar.

Mary yeni bir ev satın aldı. Bu ev çok güzel. Kocaman bir bahçesi büyük bir yüzme havuzu var, içi de oldukça geniş. Ancak nasıl bir dekorasyon yapacağına bir türlü karar veremiyor. O halde çocuklarınız bu işe bir el atmalı. Tasarımcı özelliğini kullanarak Mary' nin evine mükemmel bir dekorasyon yapacaklar. Bahçeyi süsleyecek ve her seferinde bambaşka tarzlar yaratacaklar. Üstelik bu çılgın oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Başar Villa Dekorasyon Oyunu indir